Love and Monsters filminin fragmanı yayımlandı

love and monsters

“Teen Wolf” dizisiyle adını büyük kitlelere duyurmuş, “The Maze Runner” serisinde ve “American Assassin” filminde boy göstermiş  Dylan O’Brien‘ın başrolünde olduğu macera-komedi türündeki “Love And Monsters” filminin fragmanı geçtiğimiz gün yayımlandı.

Kıyamet sonrasında geçen filmin yönetmen koltuğunda Micheal Matthews otururken yapımcılığını da Shawn Levy ve Dan Cohen gibi isimler üstleniyor. Filmin dağıtımcı şirketi ise Paramount Pictures. Dylan O’Brien‘ın dışında “Love and Monsters” filminin kadrosunda; Jessica Henwick, Michael Rooker, Ariana Greenblatt, Ellen Holman gibi oyuncular da bulunuyor.

love and monsters

“Love and Monsters” konusu

Eğer bir aksaklık olmazsa 12 Şubat 2021 tarihinde izleyici ile buluşacak film, gerçekleşmiş bir kıyametten 7 yıl sonrasını konu edinecek. Joel Dowson (Dylan O’Brien), yer altında kalarak hayatta kalmaya çalışmaktadır. Şans eseri bir şekilde, radyo frekansları sayesinde lisedeki aşkı Aimee (Jessica Henwick) ile iletişim kurar. Aimee’nin 80 mil ötede bir koloniyle yaşadığını öğrenen Joel, aşkı için tehlike dolu onca yolu aşıp sevgilisine ulaşmaya çalışacaktır.

Filmin yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Arıza
mm

Arıza 2. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 11. bölüm fragmanı yayımlandı