Ammonite filminden yeni bir fragman yayımlandı

mm
Ammonite

2017’de çıkardığı “God’s Own Country” filmi ile eleştirmenlerin ve izleyicilerin beğenisini kazanan yönetmen Francis Lee, yeni bir film ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrolünde; ünlü oyuncu Kate Winslet ve Saoirse Ronan‘ın bulunduğu “Ammonite” filminden yeni bir fragman geldi.

Ammonite

Ammonite konusu

Fosiller üzerinde çalışan bir bilim insanı olan Mary Anning, hasta olan annesi ile ilgilenmektedir. Annesinin bakımını sağlamak için turistlere fosil satmayı planlar. Bu sırada Mary, zengin bir ziyaretçisinden beklenmedik bir teklif alır ve zengin adam bu teklifte Mary’den, karısı Charlotte Murchison’un bakımını üstlenmesini ister. Teklifi geri çevirmeyi göze alamayan Mary, başlarda istenmeyen misafiriyle çatışır. Sosyal sınıfları ve kişilik farklılıkları nedeniyle sorunlar yaşayan Mary ve Charlotte, birlikte zaman geçirdikçe aralarında farklı bir bağ oluşmaya başlar.

Çekimleri geçen sene tamamlanan ve bu yıl gerçekleşecek olan Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yayımlanması beklenen filmin oyuncu kadrosunda Winslet ve Ronan’a; Fiona Shaw, James McArdle ve daha önce God’s Own Country’de de yönetmenle çalışan Gemma Jones ve Alec Secareanu eşlik ediyor.

Ne zaman izleyici karşısına çıkacağı henüz belli olmayan filmin, geçtiğimiz saat yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
lady gaga gucci

Gucci filminin çekimlerine başlanacak

Sonraki
Çukur
mm

Çukur 4. sezon 7. bölüm fragmanı yayımlandı