Alev Alev

Alev Alev 3. bölüm fragmanı yayımlandı

Show Tv‘nin yeni dizisi Alev Alev, dikkat çekici kadrosu ve güçlü senaryosu sayesinde ilgi ile karşılandı. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizinin 3. bölüm fragmanı, geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

Birbirinden çok farklı, güçlü üç kadının hikayesini ele alacak dizinin başrollerinde ”Avlu” ve ”1 Erkek 1 Kadın” gibi dizilerde yer almış Demet Evgar; ”Bodrum Masalı”, ”Çukur” gibi yapımlarla ön plana çıkan Dilan Çiçek Deniz ve ”Medcezir”, ”Yüksek Sosyete” gibi yapımlarda oynayan Hazar Ergüçlü bulunuyor. Onlara ise Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ve usta oyuncu Zuhal Olcay eşlik ediyor. Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği Alev Alev’in senaryosunu ise Burcu Görgün kaleme alıyor.

Alev Alev

Alev Alev 2. bölümünde neler oldu?

Korkunç sarnıç yangını sonrası her şey altüst olmuştur. Kızı Güneş’e çizdiği bir resim ile mesaj bırakan Cemre, Çelebi hayatta olduğunu öğrenmeden kızını alıp kaçabilme planı yapar. Rüta’nın “Bir katille asla evlenmem!” sözü ile gururu kırılan İskender, Rüya’yı, babasını ve Kenan’ı bitirecek planın düğmesine basar. Gözlerini yeni evde yeni bir kimlik ile açan Çiçek ise kızının yerine geçmesini isteyen anneyi  şiddetle reddeder. Sarnıç alevleri ile kül olan hayatlara ne olacağını kimse bilmemektedir.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.