Adam Sandler, LeBron James yapımcılığındaki Hustle filminde oynayacak

mm
NINTCHDBPICT000552622725 scaled

Adam Sandler, basketbol temalı yeni Netflix filmi Hustle’ın başrolünde yer alacak. Filmin yapımcılığını LeBron James üstleniyor.

Safdie Kardeşler’in 2019’un en popüler filmlerinden biri olan Uncut Gems ile basketbol dünyasıyla yakın temastaki bir kuyumcuyu canlandırarak hem kariyerinin hem de son dönemin en akılda kalıcı performanslarından birine imza atan Adam Sandler, şimdilerde ise LeBron James’in yapımcısı olduğu “Hustle” filmi ile basketbol dünyasına geri dönüyor.

4634005.jpg r 1280 720 f jpg q x

Hustle filminin konusu ne olacak?

Jeremiah Zagar’ın “We the Animals” isimli filmi ile 2018 yılının en çok konuşulan bağımsız filmlerinden birine imza atmasının ardından şimdi ise Netflix imzası taşıyacak yeni projesi Hustle için anlaşan Adam Sandler, yetenekli oyuncuları bulmakla görevli bir oyuncu avcısı adamı mercek altına alan filmin başrolünde olacak. Haksız yere işinden kovulmasının ardından, ABD’deki spot ışıklarından uzakta büyük bir yetenek keşfeden ve onun NBA sahnesinde başarılı olması için varını yoğunu ortaya koyan bir basketbol yetenek avcısı olarak izleyeceğimiz LeBron James’in yanında söz konusu projede ona kimin eşlik edeceği henüz belli değil.

Netflix’in reklam gücünün yanında, filmin yapımcı kadrosunda LeBron James gibi günümüz basketbolunun en önemli isimlerinden birini bulundurması ile iddialı bir konumda bulunan Hustle filmi hakkında önümüzdeki yıl bol bol konuşacağız gibi gözüküyor.

LeBron James’in başrolünde bulunacağı Space Jam 2 filmi hakkındaki yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/space-jam-2nin-tam-adi-ve-logosu-belli-oldu/

Total
0
Shares
Önceki
supernatural dizi
mm

Supernatural’ın son 7 bölümü 2020 sonbaharında yayımlanacak!

Sonraki
AndrewStantonHeadshot

WALL·E’nin yönetmeni Andrew Stanton, Chairman Spaceman uyarlamasını yönetebilir