Sherlock Holmes 3 rafa kaldırıldı

mm
Sherlock Holmes
Ünlü dedektif Sherlock Holmes’un sevilen film serisi hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Robert Downey Jr. ve Jude Law‘ı yeniden bir arada göreceğimiz 3. film için bekleyiş daha da uzadı.
Yönetmen Dexter Fletcher, üçüncü filmin şimdilik rafa kaldırıldığını açıkladı. Robert Downey Jr. ve Jude Law’un başrolünde yer aldığı serinin yeni filmi için daha önce 25 Aralık 2020 vizyon tarihi olarak belirlenmişti. Ancak pandemi ile birlikte vizyon tarihinde ertelemeye gidilerek 22 Aralık 2021’e alındı. Yeni vizyon tarihi resmi olarak ertelenmese de hazırlıklar şimdilik devam etmiyor. Fletcher’ın açıklamasına göre devam filminin geleceği salgın sona erip de izleyiciler sinemalara rahatlıkla dönebildiğinde belli olacak.
Sherlock Holmes

Sherlock Holmes 3 ne zaman çıkacak?

Eddie and The Eagle, Rocketman, Bohemian Rhapsody gibi yapımlarda imzası bulunan başarılı yönetmen Dexter Fletcher, 3. film hakkında şunları söyledi:
“Dünyanın hali ve ne olacağı belli olana kadar Sherlock Holmes 3 projesi şimdilik geri planda bulunuyor.”
Serinin ikinci filmi 2011’de vizyona girmişti. 2011’den beri film için birden fazla senaryo yazdıran Warner Bros. son olarak Chris Brancato’nun yazdığında karar kaldı. Fletcher ise bayrağı ilk iki filmin yönetmeni Guy Ritchie’den devraldı. Downey Jr. birkaç gün önce Sherlock Holmes serisinin evren haline gelebileceğini açıklamıştı.
Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.
Total
0
Shares
Önceki
Candyman

Candyman yayın tarihi belli oldu

Sonraki
Chadwick Boseman
mm

Netflix, Chadwick Boseman adına Oscar kampanyası düzenleyecek