9 Kere Leyla

9 Kere Leyla yayımlandı

Başrollerinde; Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy’un bulunduğu 9 Kere Leyla, aslında geçtiğimiz mart ayında vizyona girecekti. Ancak film, Koronavirüs sebebiyle beyaz perdede gösterime giremedi. Daha sonra da filmin hakları Netflix tarafından satın alındı. Netflix’in 2. orijinal filmi olarak geçtiğimiz dakikalarda platformdaki yerini aldı.

Geçtiğimiz haziran ayında Netflix’te yayımlanan Yarına Tek Bilet, ilk Netflix Türkiye orijinal filmi olmuştu. Olumlu geri dönüşlerin alınmasının ardından Netflix, yeni Türk filmleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Platformun bir sonraki filmi Ezel Akay imzalı oldu.

9 Kere Leyla

9 Kere Leyla konusu

Bir evlilik, iki aşk, üç bela, Dokuz Kere Leyla… Adem (Haluk Bilginer), güzeller güzeli metresi Nergis (Elçin Sangu) için Leyla (Demet Akbağ) ile 20 yıllık evliliğini bitirmeye karar verir. Ancak Leyla’dan doğal bir yolla kurtulması neredeyse imkansızdır.

Diğer yandan bu duruma bir çözüm bulamazsa yasak aşkı Nergis, çok yakında parmaklarının arasından kayıp gidecektir. Üstelik Adem tüm bu aşk trafiğinin arasında kendisine ait bir antika el yazmasının peşinde olan Mahdum Bey (Fırat Tanış) ve kıskanç avukatı Haris (Alican Yücesoy) ile de uğraşmak zorundadır.

Hâlâ izlemediyseniz filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.