10 Bin Adım

10 Bin Adım 2. sezon onayını aldı

30 Aralık 2020 itibari ile hizmete açılmış olan yerli dijital yayın platformu Gain yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Platformun ilgi ile takip edilen yapımlarından biri olan 10 Bin Adım dizisi 2. sezon onayını aldı. Dizi, 10. bölümü ile 1. sezon hikayesine nokta koyacak. 2. sezon bölümleri ise 2021 yılının yaz aylarında çekilecek ve yine 2021 yılının sonbahar aylarında Gain kütüphanesindeki yerini alacak.

10 Bin Adım

10 Bin Adım konusu

İki eski sevgili Ezgi ve Memet, sağlık örgütlerinin uzun ve sağlıklı bir yaşam için her gün 10 bin adım atma önerisine uymaya ve birlikte yürümeye karar verirler. Her seferinde yürüyüş kararı sınanan, bütün küçük hesapları patlayan, hiçbir kestirme yolu kısa olmayan, birbirine katlanamayan iki insan yine de her gün adımsayarı çalıştırıp yürümeye başlar.

Platformun en popüler ve sevilen yapımı olarak bilinen dizinin oyuncu kadrosunda; Engin Günaydın, (Mehmet) Devin Özgür Çınar, (Ezgi) Şebnem Dönmez, (Şule) Ferit Aktuğ, (Emre) Teoman Kumbaracıbaşı (Sarı) gibi isimler yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.