Love Life

William Jackson, Love Life 2. sezon başrolü oldu

İlk olarak 27 Mayıs 2020’de izleyici karşısına çıkmış olan dizinin ilk sezonu, ilgi ile karşılanmıştı. Ardından da 2. sezon onayını aldığı açıklanmıştı. Bugün ise dizinin 2. sezonuna dair yeni bir gelişme yaşandı.

Love Life

“Love Life” 2. sezon başrolü belli oldu.

Antoloji özelliğindeki dizinin ilk sezon başrolünde “Anna Kendrick” rol almıştı. İkinci sezonda ise “The Good Place” dizisi ile adını  geniş kitlelere duyurmuş olan “William Jackson Harper” yer alacak. Hikayesi New York’ta geçecek dizide, Anna Kendrick’in karakteri Darby de dahil olmak üzere ilk sezondan bazı isimler ikinci sezonda da görülecek.

Love Life

Love Life 2. sezon konusu

Dizi, bir kişinin ilk aşkından son aşkına kadar olan yolculuğu konu almakla beraber aşık olduğu kişinin hayatına kattığı yenilikleri ve kim olduğunu keşfetme sürecini inceliyor. Dizide her sezon birbirinden farklı karakterlerin aşk hayatlarını izleyeceğiz.

Yeni sezonda, ruh eşi olduğunu düşündüğü kişinin aslında olmadığını fark eden ve uzun bir ilişkiden çıkan bir adamın düştüğü romantik boşluğu doldurmak için yaptıkları izleyiciye aktarılacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.