WandaVision final bölümü yayımlandı

WandaVision

Geçtiğimiz haftalarda ilk kez izleyici karşısına çıkmış ve şimdiden çoğu kişinin favori Marvel yapımları arasında yer alan WandaVision dizisinin 9. bölümü, geçtiğimiz saatlerde izleyicilere sunuldu. Dizinin finali, yapılan birçok teoriye göre oldukça sakindi.

wandavision

WandaVision konusu

1950’li yıllarda geçen bilinen dizi, Avengers: Endgame’in ardından yaşananlara da odaklanıyor. Dizi, yalnızca Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) ve Vision (Paul Bettany) karakterlerinin hayatlarına odaklann olan bir dizi oldu. Bu nedenle de dizi, Avengers: Infinity War ile ilgili olacak.

Bilindiği üzere iki karakter de Avengers: Infinity War filminde Thanos tarafından öldürülmüştü. Dizi ise hem buna değinecek hem de bu iki karakterin karakter gelişimlerini ve yeni maceralarını anlattı. Dizinin, Marvel Evreni için önemli bir yapım olmasının en temel nedeni ise dizinin Doctor Strange in the Multiverse of Madnes filmine bağlanacak olması.

WandaVision

WandaVision 2. sezon olacak mı?

Geçtiğimiz günlerde Marvel bir açıklama yapmış ve yeni dizilerinin birkaçına yeni sezonun geleceğini duyurmuştu. WandaVision’un da gördüğü ilgi ve gösterdiği başarı sayesinde bu dizilerden biri olacağı düşünülmüştü. Ancak yapılan son açıklama ile dizinin 2. sezonunun olmayacağı duyuruldu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
david dawson

Dawid Dawson, My Policeman kadrosuna katıldı

Sonraki
a quiet place part 2

A Quiet Place Part 2 vizyon tarihi erkene çekildi