The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark 2021’de HBO Max’te yayımlanacak

Geçtiğimiz günlerde Warner Bros., ve HBO Max ile ilgili bir gelişme yaşanmıştı. Warner Bros.’un yapmış olduğu bir duyuru ile tüm dünyayı etkileyen ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden, 2021 yılında sinemalarda yayımlayacağı tüm filmlerini sinemalar ile aynı anda HBO Max’te de yayımlayacağını öğrenmiştik.

Bugün ise Warner Bros., 2021 yılında HBO Max arşivinde yerini alacak olan filmlerini açıklayan bir video yayımladı. Videoya göre bu yapımlardan birisi de The Many Saints of Newark adlı dram/suç türündeki film olacak.

The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark konusu

Sevilen dizi The Sopranos’un öncesini konu edinecek olan film, 1960’lı yıllarda geçiyor. Filmde, Afrikalı Amerikalılar ile İtalyan Amerikalılar arasındaki mücadeleye odaklanılacak.

Filmin oyuncu kadrosunda; Michael Gandolfini, Vera Farmiga, Jon Bernthal, Billy Magnussen gibi önemli isimler yer alıyor. Dizinin hayranları tarafından da merakla beklenen film, 24 Eylül 2021 tarihinde HBO Max arşivindeki yerini alacak.

Filmin Warner Bros. tarafından yayımlanan tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.