Rami Malek

Rami Malek, David O Russel’ın yeni filminin kadrosuna katıldı

Bohemian Rhapsody filmi ile En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını almış olan ve Mr. Robot, No Time To Die gibi önemli yapımlarda bulunmuş olan Rami Malek yeni projesini belirledi.

Rami Malek

Rami Malek’in yeni bir projesi hakkında tüm bilinenler

Ünlü oyuncu Rami Malek, David O. Russel’ın henüz adı belli olmayan yeni filminin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Kadroda Malek’in yani sıra John David Washington, Christian Bale ve Margot Robbie’nin de bulunacağı zaten biliniyordu.

David O. Russel, konusu şu an için gizli tutulan yeni filmin hem senaryosunu yazacak hem de yönetmen koltuğunda yer alacak. Filmin çekimlerinin, 2021’ın Ocak ayının sonlarında Los Angeles’ta başlaması bekleniyor. Film, New Regency’nin Disney’e ait olan 20th Century Studios ile yaptığı anlaşma yolu ile seyircilere dağıtılacak. Yapımcılığı ise Matthew Budman tarafından üstlenilecek.

Bu yılın başlarında, filmin kadrosuna Michael B. Jordan’ın kadroya dahil olduğu belirtilmişti ama artık durum bu şekilde değil. Film hakkındaki detaylı bilgilerin önümüzdeki dönemde izleyicilere sunulması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.