Never Have I Ever 2. sezonundan ilk görseller yayımlandı

never have i ever

27 Nisan 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alan Never Have I Ever, izleyiciye ilk sunulduğu zamanlarda değindiği konularla oldukça ilgi toplamıştı. Geçtiğimiz haftalarda da yeni sezonunun oyuncu kadrosuna dahil ettiği isimler ile dikkat çekmişti. Bugün ise Netflix, sosyal medya hesapları üzerinden ikinci sezonda dair ilk görselleri paylaştı. Aynı zamanda 2. sezon çıkış tarihini de belirtti.

never have i ever

Never Have I Ever 2. sezon ne zaman?

Netflix, yeni sezondan ilk görselleri paylaşırken aynı zamanda bir çıkış tarihi de duyurdu. Tam tarih belli olmasa da yeni sezon, 2021 yılının Temmuz ayında Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

never have i ever

Never Have I Ever konusu

Oyuncu kadrosunda; Maitreyi Ramakrishnan, Darren Barnet, Jaren Lewison, Richa moorjani, Ramona Young gibi isimlerin yer aldığı dizi; ırkçılık, aile sorunları, cinsellik gibi konulara dikkat çektiği için beğenilmişti.

Dizi, ergenlikten yetişkinliğe geçen genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Hindistan göçmeni Amerikalı genç bir kız olan Devi, başarılı bir lise ikinci sınıf öğrencisidir. Öfkesine bir türlü hakim olamayan Devi, bu yüzden kendisini sıkıntılı durumlar içinde bulur.

never have i ever

Never Have I Ever 2. sezondaki yeni karakterler

Daha önce The MisEducation of Bindu filminde yer alan Megan Suri, dizinin 2. sezon kadrosuna dahil edildi. Megan Suri, Devi için acil bir tehdit oluşturan ve Sherman Oaks Lisesi’nde yeni bir Hintli öğrenci olan Aneesa karakterine can verecek.

Brittany Runs a Marathon, The Broken Hearts Gallery ve Basmati Blues gibi yapımlarda yer alan Utkarsh Ambudkar, Sherman Oaks Lisesi’nin kadrosundaki en havalı öğretmen olarak izleyici karşısına çıkacak. İngilizce öğretmeni olan Utkarsh Ambudkar, Devi ile de iyi anlaşacak.

The Wolf of Wall Street, Mob Town ve Rampage: Büyük Yıkım gibi yapımların kadrosunda yer alan PJ Byrne ise Kamala’nın Caltech’teki programında baş araştırma asistanı Evan’ı canlandıracak. Üstün zekası ve vasat yeteneği sayesinde Kamala, Evan için kolay bir hedef haline gelecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
tall girl

Tall Girl 2 duyuruldu

Sonraki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 34. bölüm fragmanı yayımlandı