Monster Hunter’ın kısa tanıtım fragmanı yayımlandı

monster hunter

Milla Jovovich‘in başrolünde bulunduğu “Monster Hunter” filminin 16 saniyelik ilk kısa tanıtımı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Oldukça popüler “Capcom” video oyunu serisine dayanan “Monster Hunter”, “Resident Evil” yönetmeni Paul W.S. Anderson tarafından beyaz perdeye uyarlanıyor. Film, resmi olarak ilk 2016’da duyuruldu ve 2018’in sonlarına doğru çekilmeye başlandı. Sony Pictures, “Monster Hunter”ın çıkış tarihini ilk olarak Eylül 2020 olarak duyurmuştu. Daha sonra 23 Nisan 2021’e ertelenen yapımın vizyon tarihi, bugün yayımlanan tanıtımla birlikte tekrar değişti.

monster hunter

“Monster Hunter”ın vizyon tarihi geriye alındı!

Jovovich’in Artemis’i ve Tony Jaa’nın The Hunter’ı canlandıracağı filmin Eylül 2020’de vizyona girmesi bekleniyordu. Ancak Koronavirüs pandemisi sebebiyle Sony, birkaç ay önce “Monster Hunter”ın ertelendiğini ve 23 Nisan 2021’de sinemalarda olacağını duyurdu. Bu haber, filmi heyecanla bekleyenleri üzmüştü ama bugün yayımlanan kısa tanıtımla birlikte “Monster Hunter”ın bu yıl sinemalarda olacağı kesinleşti. Film, aralık ayında izleyicilerle buluşacak.

”Monster Hunter” konusu

Film, Artemis adlı bir Birleşmiş Milletler askeri takımının kadın liderine odaklanıyor. Filmde olaylar, karakterin günün birinde bir portaldan geçerek farklı bir gerçekliğe gelmesiyle başlıyor. Geldiği bu evrenin, canavarların istilası altında olan tehlikeli bir gezegen olduğunu fark eden kadın, görevi bu yaratıkları ortadan kaldırmak olan cesur Hunter’la tanışıyor. Canavarların portaldan geçerek gezegenimize saldırmalarını önlemek için güçlerini birleştiren ikili, bütün insanlığın kaderini belirleyecek olan bir mücadeleye başlıyor.

16 saniye olmasına rağmen Diablos olarak bilinen canavarlara ve bazı karakterlere güzel bir bakış sunan tanıtıma aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
rebecca

Rebecca filminin posteri yayımlandı

Sonraki
iyi günde kötü günde

İyi Günde Kötü Günde 5. bölüm fragmanı