Henry Cavill’lı Sherlock Holmes filmi gelebilir

mm
Henry Cavill

Başrolünde Stranger Things dizisiyle tanınan Millie Bobby Brown‘ın bulunduğu “Enola Holmes” filmi, geçtiğimiz günlerde Netflix üzerinden yayımlandı. 2 saat 3 dakika uzunluğundaki film, gerek izleyiciler gerekse eleştirmenler tarafından olumlu yorumlar aldı. Yayımlandığı ilk gününden itibaren, Netflix Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülkede Netflix Top 10 listesinde 1. sırada yer aldı ve en çok izlenenler listesinde kendini gösterdi.

Henry Cavill

Henry Cavill’lı Sherlock Holmes filmi olacak mı?

Netflix kütüphanesine girdiğinden beri konuşulan filmin bu ününün en büyük nedenlerinden biri de Henry Cavill‘ın Sherlock Holmes karakteri ile karşımıza çıkması. Yeni söylentilere göre Netflix, izleyicilerin sözlerine kulak verme kararı verdi ve Henry Cavill’lı bir spin-off filminin çekilip çekilmeyeceğini tartışmaya başladı. Filmin yönetmeni Harry Bradbeer‘ın, Netflix ile devam filmi üzerine görüşmeler yaptığı söyleniyor.

“Justice League: Snyder Cut”ın yeni sahne çekimlerinde yer almak istemeyen Henry Cavill, şimdilerde “The Witcher”ın ikinci sezonuyla meşgul. Sherlock spin-off’u haberi de Extraction, Stranger Things gibi konularda doğru olduğu sonradan ortaya çıkan bilgiler aktaran kaynaklardan geliyor. Ancak hem devam filmi hem de spin-off konusu henüz resmi dillerden onaylanmış değil.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Witcher
mm

The Witcher 3. sezonu geliyor

Sonraki
Çukur

Çukur 4. sezon 5. bölüm 2. fragman yayımlandı