HBO, The Hater fimini TV’ye uyarlıyor

the hater

HBO, sevilen Polonya filmi “The Hater”ı TV’ye uyarlıyor!

HBO, ünlü Polonya filminden bir drama dizisi geliştirmek için anlaşma imzaladı. Film, Tribeca’nın 2020 Online Festival Programında Uluslararası Anlatı Yarışması’nda En İyi Film ödülünü kazanmıştı.

Netflix, filmin yayın haklarını dünya çapında satın aldıktan sonra 29 Temmuz’da gösterime sokmuştu. Film; sınıf farkı, siyaset, sosyal medya, dezenformasyon, kimlik ve ne pahasına olursa olsun mutluluk arayışıyla ilgilenen ve oldukça beğeni toplayan bir gerilim filmi.

Şu an Netflix üzerinden izlenilebilen filmin uyarlamasının çalışmalarına, önümüzdeki yıl başlanması ve HBO Max’te gösterilmesi bekleniyor.

the hater

The Hater filminin konusu

Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander, Danuta Stenka, Maciej Stuhrgibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı film, Gabi ve onun zengin ailesine takıntılı olan Tomek karakterlerini odak noktasına alıyor. İntihal için hukuk fakültesinden çıkarıldıktan sonra Tomek, bir pazarlama ajansında çalışmaya başlar ve liberal bir politikacının itibarını yok etmekle görevlendirilir. Film, Tomek’in bu süreçte yaptıklarını ve Gabi ile olan ilişkisini mercek altına alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
chernobyl

HBO dizisi Chernobyl BluTv’de yayımlandı

Sonraki
tenet

Tenet’ten yeni poster geldi