bts break the silence

BTS grubunun filmi Break The Silence: The Movie 10 Eylül’de vizyonda

Big Hit Entertainment tarafından oluşturulan, Güney Koreli bir erkek grubu olan BTS, 4. filmleri olan “Break The Silence: The Movie” ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

7 kişiden oluşan erkek grubu, 2013’ten beri aktif olarak çalışıyorlar. Kim Seok-JinSuga, J-Hope, Kim Nam-joon, Jimin, V, Jungkook adlı grup üyeleri dünyanın birçok yerinden büyük bir hayran kitlesine sahip.

“Break the Silence: The Movie” yayın tarihi

Big Hit Entertainment, bugün (7 Ağustos) yaptığı açıklamayla, BTS’in dördüncü filmi “Break the Silence: The Movie”nin 10 Eylül’den itibaren sınırlı gösterimlerle önümüzdeki ay sinemalarda yayımlanacağını resmen duyurdu. Ayrıca filmin resmi posteri de yayımlandı.

break the silence: the movie

Film; BTS’in popüler ve kısa süre içinde biletleri tükenen “Love Yourself: Speak Yourself” stadyum turundan görüntülerin yanı sıra, BTS üyelerinin sahne arkası görüntülerini de bize sunuyor. Big Hit‘e göre grubun kişisel düşüncelerini ve hislerini açarak seyircilere sahnedeki kişiliklerinin arkasındaki yedi kişiyi sunacak.

Yeni filmin vizyona girmesinden önce, BTS’in üçüncü filmi “Bring the Soul: The Movie” de 28-30 Ağustos 2020 tarihleri ​​arasında hem Kore’de hem de yurt dışında sinemalarda gösterime girecek. “Break the Silence: The Movie” için erken bilet satışları 13 Ağustos’ta başlayacak, ancak kesin tarih bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için +takipte kalın!

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.