Bay Yanlış 11. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Bay Yanlış

Başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel‘in bulunduğu Bay Yanlış dizisinin yeni fragmanı yayımlandı. Dizinin 11. bölüm 2. fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalından izleyiciye sunuldu.

Fox TV‘nin yaz dizisi, Deniz Yorulmazer tarafından yönetiliyor. Dizinin senaryosu ise Aslı Zengin ve Banu Zengin tarafından kaleme alınıyor. Gold Film imzalı dizi, cuma günleri ekranlara çıkıyor.

Dizi, Özgür ve Ezgi’nin hikayesini odağına alıyor. Dizide Özgür; zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan birisi ve restoran-bar sahibidir. Ezgi ise artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin, ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür ise kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar.

Bay Yanlış

Bay Yanlış’ın 10. bölümünde neler oldu?

Ezgi, tüm bu yaşadığı hayal kırıklıklarından sonra soluğu Bursa’da alır. Nevin ve Ünal, Ezgi’nin bu halini sorgular. Ezgi, Özgür’le yaşadıklarını gizlese de Özgür’ün Bursa’ya gelmesiyle her şey açığa çıkar. Özgür’ün özür dilemesi hiçbir şeyi değiştirmez. Özgür’ün ona güvenmemesi onu çok üzmüştür. Özgür yalnız kaldıkça Ezgi’yi daha da özler ve ona ne kadar aşık olduğunu daha da anlar. Bu hali Ozan’ı harekete geçirir. Cansu ve Deniz de Ezgi’ye yanlış davrandıklarından dolayı üzgün ve pişmandırlar. Onlar da Ozan ile birlik olup Ezgi ve Özgür’ü bir araya getirmeye çalışır. Bu plan, ikisinin barışmasına yetecek midir?

11 Eylül Cuma günü ekranlarda olacak dizinin 11. bölüm 2. fragmanına aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
The Mandalorian
mm

The Mandalorian 2. sezonundan ilk görseller yayımlandı

Sonraki
dune

Timothée Chalamet, “Dune” ile ilgili bir tanıtım videosu paylaştı