son yaz

Son Yaz 11. bölüm fragmanı yayımlandı

1 Ocak 2021 tarihinde ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkan Son Yaz dizisi, oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Dizinin 11. bölüm fragmanı, geçtiğimiz saatlerde Fox TV’nin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu. Son Yaz’ın 11. bölümü, 12 Mart 2020 tarihinde ekranlardaki yerini alacak.

Dizinin başrollerinde; Zemheri, Çarpışma, Bodrum Masalı gibi dizilerde yer alan Alperen Duymaz; Leyla ile Mecnun, Ölümlü Dünya, Cinayet Süsü, Ayla gibi yapımlarda bulunmuş Ali Atay; en son Bir Başkadır dizi ile karşımıza çıkmış olan ve Tereddüt, Hakan: Muhafız gibi yapımlarda rol almış Funda Eryiğit bulunuyor.

son yaz

Son Yaz 10. bölümünde neler oldu?

Selim’i hedef alan araç, Akgün’e çarpar ve bu sayede Akgün, Selim’in hayatını kurtarmış olur. Selim, Akgün’e her ne kadar öfkeli olsa da bu olay sonrasında ona bir şans vermeye karar verir. Akgün’ün peşine düşmeyeceğini, kendi yoluna gidebileceğini söyler. Artık özgürdür. Ancak Halil Sadi’nin, Akgün’le ilgili başka planları vardır. Akgün, herkesi şaşırtacak yeni ve tehlikeli bir yola girmek üzeredir. Akgün’ün seçimleri, onu Savcı Selim’le karşı karşıya getirirken Yağmur, aklı ve kalbi arasında kalacaktır.

Selim’in atlattığı tehlike, Kara ailesini özellikle de Canan’ı çok korkutmuştur. Hepsi polis korumasıyla gezerken Canan, Selim’den mesleğiyle ilgili radikal kararlar almasını ister. Selim, Canan’ın isteklerini değerlendirirken ikili arasında yaşanan sürpriz bir gelişme Canan’ı tek başına karar almaya iter.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.