Never Have I Ever 2. sezon ne zaman?

Never Have I Ever

27 Nisan 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alan Never Have I Ever, izleyiciye ilk sunulduğu zamanlarda değindiği konularla oldukça ilgi toplamıştı. Geçtiğimiz haftalarda da yeni sezonunun oyuncu kadrosuna dahil ettiği isimler ile dikkat çekmişti. Geçtiğimiz saatlerde ise Netflix, sosyal medya hesapları üzerinden ikinci sezonda dair ilk görselleri paylaştı. Aynı zamanda 2. sezon çıkış tarihini de belirtti.

never have i ever

Never Have I Ever 2. sezon ne zaman?

Netflix, yeni sezondan ilk görselleri paylaşırken aynı zamanda bir çıkış tarihi de duyurdu. Tam tarih belli olmasa da yeni sezon, 2021 yılının Temmuz ayında Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

never have i ever

Never Have I Ever konusu

Oyuncu kadrosunda; Maitreyi Ramakrishnan, Darren Barnet, Jaren Lewison, Richa moorjani, Ramona Young gibi isimlerin yer aldığı dizi; ırkçılık, aile sorunları, cinsellik gibi konulara dikkat çektiği için beğenilmişti.

Dizi, ergenlikten yetişkinliğe geçen genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Hindistan göçmeni Amerikalı genç bir kız olan Devi, başarılı bir lise ikinci sınıf öğrencisidir. Öfkesine bir türlü hakim olamayan Devi, bu yüzden kendisini sıkıntılı durumlar içinde bulur.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
son yaz

Son Yaz 16. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
shadow and bone

Shadow and Bone yeni posteri yayımlandı