Jensen Ackles

Jensen Ackles, “Chaos Machine Productions” adlı bir prodüksiyon şirketi kuruyor

2005 yılında hayatımıza giren Supernatual dizisi ile tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine ulaşan Jensen Ackles, büyük bir projeye imza atıyor. Ünlü oyuncu, eşi Danneel Ackles ile birlikte bir prodüksiyon şirketi kurmak için çalışmalara başladı. Jensen Ackles haberi, dün akşam resmi Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile duyurdu.

Chaos Machine Productions: Jensen Ackles’ın prodüksiyon şirketi

Yeni şirketin adının “Chaos Machine Productions” olacağı resmi olarak açıklandı. Ayrıca Warner Bros. Television ile bir yapım anlaşması da imzalandı. Başından beri Supernatural dizisinin yapımcılığını üstlenen Warner Bros. Television, Jensen Ackles ile ortaklığa imza atıyor.

Bu yeni anlaşma kapsamında Chaos Machine Productios, yayın ve kablo ağları için orijinal televizyon programlarının yanı sıra akış hizmetleri de geliştirecek. Hiçbir finansal şart açıklanmadı ancak Warner Bros. ile çok yıllı bir ortaklığa imza atıldığı biliniyor.

Ackles konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Warner Bros., yirmi yılın büyük bir bölümünde benim evim oldu. Orada edindiğim ilişkiler, bu sektörde umduğum en iyi ve en destekleyici ilişkiler. Danneel ve ben, Peter Roth ve tüm Warner Bros. Television ekibinin akıl hocalığı ve rehberliği altında sanatçı olarak ve şimdi de yapımcı olarak büyümeye devam etme fırsatı için çok heyecanlıyız.”

Bu, yakın zamanda The Boys’un üçüncü sezon kadrosuna katılacağını açıklayan Jensen için Supernatural sonrası tek proje değil. Danneel ve Jensen daha önce, Danneel’in melek Anael rolünü canlandırdığı Supernatural dizisinde ve 2007 yılında “Ten Inch Hero” filminde de birlikte çalıştılar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.