BeckWoods1

A Quiet Place yazarları ve Sam Raimi yeni bilim-kurgu filmi için bir araya geliyor.

Scott Beck ve Brayn Woods ikilisi Sam Raimi ile birlikte mi çalışcak?

A Quiet Place’i birlikte yazan yaratıcı ekip; Scott Beck ve Brayn Woods, bilim kurgu – gerilim filmlerinin ustası olan Sam Raimi ile yeni bir bilim kurgu klasiği yaratmak için bir araya geliyor.

Sam Raimi imzalı Quibi dizisi ’50 State of Fright’ın bir bölümünü yazan ve yöneten Beck/Woods ikilisi, Sam Raimi’yi oldukça etkilemişti. Birlikte harikalar çıkaran ikili ile büyük projelerin adamı olan Raimi’nin henüz adı netleşmemiş klasik bir bilim kurgu-gerilim filmi üzerinde çalıştıkları duyuruldu. Harika işler çıkaracağına inandığımız bu takımın yeni korku dolu eserini heyecanla bekliyoruz.

svg%3E

Scott Beck ve Brayn Woods’un birlikte yazdığı ‘A Quiet Place’ gerilim-korku filmi 2018’de 340 milyon dolar satarak beklenenin üzerinde bir başarı elde etmişti. Oldukça başarılı Beck/Woods ikilisinin son yazdığı ve yönettiği filmi ‘Haunt’ ise 2019 yılında seyirci ile buluşmuş ve güzel yorumlar almıştı. Birlikte çalışarak harikalar yaratan ikilinin gelecekte yazacakları hikayeleri heyecanla bekleniyor.

svg%3E

Büyük projelerin adamı olan Sam Raimi, Evil Dead serisinin yaratıcısı ve Örümcek Adam serisinin yönetmeni olarak tanınır. Bununla birlikte American Gothic, Ash vs Evil Dead, Hercules, Jack of All Trades gibi filmlerin de yaratıcısı olan Raimi’nin son projesi olan Doctor Strange 2’nin, 2022’de vizyona girmesi bekleniyor.

svg%3E

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.