Zoe Kravitz artık bir yönetmen

Zoe Kravitz

Oyuncu Zoe Kravitz ilk defa uzun metrajlı filme yönetmenlik yapacak ve Pussy Island’ı yönetecek. Filmin senaryosu Zoe Kravitz ve E. T. Feigenbaum tarafından kaleme alınıyor. Filmin başrolünde ise Channing Tatum yer alacak.

zoe

Zoe Kravitz’in film hakkındaki sözleri

Filmin adı çok şey anlatıyor. 2017 yılında bu hikayeyi yazmaya başlamıştım. Bir kadın olarak, bu sektörde yer alan bir kadın olarak, karşı cinsten pek de hoş olmayan davranışlara maruz kaldım. Filmin adı başta şakaydı, insanların kadınları getirebileceği, parti yapıp takılabileceği bir mekan. Hikaye başka bir şeye evrildi. Ama başlık birden fazla anlam içeriyor. Cinsel politikalar açısından artık içerisinde olmadığımızı iddia ettiğimiz bir yeri ve zamanı anlatıyor. İnsanlar, gelişip değişse de hala geçmişten gelen kötü özellikleri olabiliyor. Film buna gönderme yapıyor. Aynı zamanda birçok yönden çok eğlenceli bir film.

Pussy Island konusu

Film, Frida isimli genç garsonun hikayesini anlatıyor. Frida, Los Angeles’ta garsonluk yaparken teknoloji milyarderi Slater King’in düzenlendiği toplantıya katılır. Bu toplantı Slater King’in yakın çevresine özel şekildedir. Frida, Slater King’e ait olan özel adada yapılan parti ve etkinliklerin görkeminin arka planında yaşanan olayları keşfetmeye başlar. Pussy İsland gerilim, dram ve komedi türündedir.

Vizyon tarihi

Pussy Island filminin çekimlerine 2022 yılının ilk aylarında başlanılacağı söyleniyor. Fakat bu kesin bir bilgi değil, vizyon tarihi ise henüz belirsiz.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
Elite
mm

Elite 4. sezonu yayımlandı

Sonraki
Elite
mm

Elite 5. sezon olacak mı?