Zack Snyder, Rebel Moon filmine hazırlanıyor

mm
Zack Snyder Rebel Moon

Zack Snyder’s Justice League ve Army of the Dead yapımlarındaki başarılarından güç alan Zack Snyder, bir sonraki uzun metraj filmini belirledi gibi görünüyor. Snyder’ın, destansı bir bilim kurgu fantezisi olan ve Netflix’te yayımlanacak Rebel Moon‘u yazıp yöneteceği doğrulandı.

Rebel Moon

Rebel Moon konusu

Galaksinin bir köşesindeki barışçıl bir koloni, Balisarius adlı zalim ordular tarafından tehdit edildiği için komşu gezegenlerden savaşçıları aramak adına gizemli bir geçmişe sahip genç bir kadını görevlendirirler.

Bu film, benim bilim kurgu aşkıma ve dev bir maceraya ev sahipliği yapıyor. Tek umudum, bunun devasa bir evren haline gelmesi. Son iki ya da üç yılımı bu evreni inşa etmek için harcadım. Bu dünyayı tam anlamıyla yansıtabilmek için tasarımlar yapıp sürekli çiziyorum.

The Hollywood Reporter – Zack Snyder Röportajı

Reporter, Rebel Moon fikrinin başlangıçta Snyder’ın on yıl önce yaptığı Star Wars için daha olgun bir sunum olarak başladığını, ancak Disney’in 2021 yılında LucasFilm’i satın almasının ardından hiçbir zaman gerçekleşmediğini gösteriyor. Snyder’ın bu fikri bir seriye dönüştürmeyi bile düşündüğü bildiriliyor.

Total
0
Shares
Önceki
Mary Shelley Movie

Mary Shelley (2018) inceleme