You 3. sezon hakkında bildiğimiz her şey

You 3. sezon

You, yayımlandığı andan itibaren büyük ilgi gören bir dizi. Gördüğü ilgi nedeniyle 2. sezonun hemen ardından Netflix tarafından 3. sezon için izin almayı başaran dizinin 3. sezonu ile ilgili tüm merak edilenleri sizler için derledik.

You 3. sezon

You 3. sezon ne zaman çıkacak?

Her zaman Joe’nun ne kadar hastalıklı bir ruha sahip olduğunu bize biraz daha anlatan dizinin 3. sezonu 2021 yılının son aylarında yayımlanacak. Kesin bir tarih belirtmemekle beraber yapım ekibi, hazırlıkların büyük bir kısmını tamamladıklarını ve 2021’in Kasım ya da Aralık ayında dizinin yeni sezonunun izleyici ile buluşacağını söyledi.

You 3. sezon kaç bölüm olacak?

Dizinin ilk 2 sezonu oldukça sürükleyiciydi. Bölümleri izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamamıştık. Yine aynı sürükleyicilikte olacağını düşündüğümüz 3. sezon ise toplamda 10 bölümden oluşacak.

You 3. sezon

You 3. sezon konusu

Dizinin 3. sezonunda Joe’nun önceki sevgililerinin aksine, Joe ile aynı özellikleri taşıyan gizemli bir komşu diziye dahil olacak. Gizemli komşuyu kimin canlandıracağı henüz netlik kazanmış değil, fakat Joe’nun kendisi gibi biriyle tanışması onu oldukça bocalatacak gibi görünüyor. Joe’nun geçmişinden gelen ve onun gerçek yüzünü bilen insanlar da bu sezonda bizi oldukça gerecek gibi görünüyor.

Total
0
Shares
Önceki
Loki

Loki dizisinden yeni fragman yayımlandı

Sonraki
Knives Out 2
mm

Knives Out 2 filminin çekimleri başladı