Yeni Netflix filmi Geçen Yaz ne zaman çıkacak?

Geçen Yaz

Geçtiğimiz günlerde Netflix’in yeni yaz filmi Geçen Yaz’ın fragmanı, Netflix’in resmi YouTube kanalında yayımlandı. Fragmanın ardından gözler filme çevrildi ve geri sayım başladı. Peki, film ne zaman çıkacak? Yayın tarihini ve çok daha fazlasını sizler için derledik.

Geçen Yaz çıkış tarihi

Yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın yaptığı ve başrol olarak Fatih Şahin, Ece Çeşmioğlu ve Halit Özgür Sarı’yı izleyeceğimiz film, 9 Temmuz 2021 tarihinde Netflix’te yayımlanacak.

Geçen Yaz

Geçen Yaz konusu

Film, 1996 yılının yaz aylarında geçiyor. Ailelerinin yazlığında buluşan bir grup gencin hikayesi anlatılıyor. Olaylar, ergenlik zamanlarını yaşayan ve aşkı bulduğunu sanan ”Deniz” karakterinin etrafında gelişiyor. Deniz, yazı birlikte geçirdiği Aslı’ya karşı farklı duygular hissettiğini fark eder. Aslı, Deniz’den yaşça büyük olduğu için durum biraz zorlaşır. Aslı’ya yakın olmaya çalışan Deniz’in karşısına bazı engeller çıkar. Aslı’ya aynı anda ilgi duyan bir diğer karakter de Burak’tır. Her iki genç de istediklerini elde etmek için görülür bir mücadeleye gireceklerdir.

Filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Undone 2. sezon

Undone 2. sezon ne zaman?

Sonraki
Russian Doll

Günün dizi önerisi: Russian Doll