Yeni bir Stephen King uyarlaması geliyor: Revival

revival

“Revival”, Stephen King’in büyük bir ekran uyarlaması elde etmek için başarılı korku romanlarının sonuncusu. Variety, iki “It” filmi ile önemli bir başarı elde eden Warner Bros.’un filmi geliştireceğini bildirdi.

Mike Flanagan daha önce “Doctor Sleep”, “Gerald’s Game” gibi Stephen King uyarlamalarını başarıyla yönetmişti. Doctor Sleep filminin yapımcılığını da Trevor Macy üstleniyordu. Stephen King uyarlamalarına uzak olmayan ikili bu kez de “Revival” (Diriliş) için çalışmalara başlayacak. Yapım ve tahmini çıkış tarihi gibi ek ayrıntılar ise henüz bilinmemekte.

images 2020 05 09T220613.332

Revival (Diriliş) Romanının Konusu

New England’ın ufak bir kasabasında küçük bir çocuk ile kasabanın yeni rahibi arasında gizli bir takıntıyı temel alan derin bir bağ oluşur ancak, ailesinin başına korkunç bir felaket gelen genç rahip Tanrı’yı lanetleyerek kasabayı terk eder.

Aradan yıllar geçer. Artık bir yetişkin olan küçük çocuk, parçası olduğu rock gruplarıyla bütün ülkeyi dolaşırken eski dostu ile tekrar karşılaşır ve bu karşılaşma şeytanın bile aklına gelmeyecek bir anlaşmayla perçinlenir.

Konusu bakımından diğer Stephen King uyarlamaları gibi oldukça ilgi çekici görünen film hakkında yeni bir gelişme olursa sayfamızda yer vermeye devam edeceğiz.

Total
0
Shares
Önceki
IMG 20200510 144751

Spike Lee karantina sürecinde kısa film çekti

Sonraki
avatar

Lord of the Rings ve Avatar 2 çekimlerine devam edilecek