Wonder Woman’ın 3. filmi onaylandı

wonder woman 1984

DC Sinematik Evreni’ne 2016 yapımı Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi ile giren karakter, ilk solo filminden sonra Wonder Woman 1984 adlı 2. solo filmi ile karşımıza çıkmıştı. 25 Aralık tarihinde, Warner Bros.’un aldığı karar ile hem sinemalarda vizyona girdi hem de HBO Max üzerinden izleyicilere sunuldu.

Başrolünde Gal Gadot‘un bulunduğu film, normal şartlarda sinemalarda vizyona girecekti. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden Warner Bros. yeni bir açıklama yaptı ve 2021 yılında vizyona girecek tüm filmlerin HBO Max’in de sinema salonları ile aynı anda filmi sunacağını duyurdu.

wonder woman 1984

Warner Bros. şefi, Wonder Woman konusunda açıklama yaptı

Warner Bros. şefi Toby Emmerich, 3. filmi onaylamak için şu ifadeleri kullandı:

“Dünyanın dört bir yanındaki hayranlar Diana Prince’i kucaklamaya devam ederken, Wonder Woman 1984’ün güçlü açılış hafta sonu performansını sürdürürken, filmin hikâyesini Gal Gadot ve Patty Jenkins ile devam ettirebileceğimiz için heyecanlıyız.”

Wonder Woman 1984 konusu

Film, DC Sinematik Evreni açısından ana hikâyeye bağlanan bir yapıya sahip olmayacak. Adından da anlaşılacağı üzere izleyicileri geçmişe götürecek olan film, DC Sinematik Evreni’nde olup bitenlerden etkilenmeyen, bağımsız bir hikâye anlatacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Steven Yeun

Steven Yeun, The Walking Dead’e dönecek mi?

Sonraki
WandaVision

WandaVision, 8 bölümden oluşacak