Westworld

Westworld 4. sezon onayı aldı!

HBO'nun sevilen dizisi yeni sezon onayı aldı.

Mart ayında 3. sezonu yayına giren, HBO’ nun sevilen dizisi Westworld geçtiğimiz saatlerde 4. sezon onayını aldı. Dizinin final sezonunun ise 6. sezon olacağı düşünülüyor. Sevilen dizinin resmi Instagram sayfasında aşağıdaki post paylaşılarak hayranlarına yeni sezonun kesinleştiği duyuruldu.

Westworld

1973 yapımı bir filmden uyarlanan dizide, Westworld adlı eğlence merkezine gelen zenginler parayla yasal olmayan işler yürütebiliyor. Eğlence merkezindeki ev sahibi robotlar da bu işlerde misafirlere eşlik etmek için programlanmış bir şekilde orada bulunuyorlar. Bir gün robotların yapay zekası kontrol altından çıkıyor ve birçok sorun meydana geliyor. Dizide de bu sorunlar ele alınıyor.

2016′ da yayın hayatına başlamış dizinin kadrosunda Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Tessa Thompson, Jeffrey Wright, Ed Harris, Kuzuların Sessizleği filmiyle kariyerinin zirvesine ulaşmış Anthony Hopkins gibi ünlü isimler bulunuyor. Son sezonda kadroya Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Aaron Paul katılmıştı. Dizinin yönetmenliğini ise Christopher Nolan’ın kardeşi Jonathan Nolan üstleniyor.

Hayranları tarafından büyük bir merakla beklenen dizinin yeni sezonunun çekimlerine ne zaman başlanılacağı ise şimdiden merak konusu.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.