Transformers: War for Cyberton Kingdom fragmanı yayımlandı

mm
Transformers: War for Cybertron Kingdom

Netflix resmi YouTube kanalı üzerinden, War for Cyberton üçlemesinin son bölümü Transformers: War for Cyberton Kingdom‘ın ilk fragmanını yayımlandı. Yepyeni orijinal seri, Transformers’ı daha önce hiç olmadığı kadar tasvir eden çarpıcı bir şekilde farklı bir animasyon tarzı sunuyor ve bizi uzun zamandır sevilen serideki olayların derinliklerine götürüyor.

Transformers: War for Cyberton Kingdom

Transformers: War for Cyberton Kingdom konusu

Autobotlar ve Decepticonlar arasındaki savaşın azaldığı zamanları konu alan Transformers: War for Cybertron Siege, geçtiğimiz temmuz ayında yayımlanmıştı. Cybertron gezegenini parçalayan olaylar hızla kırılma noktasına ulaşmış, Optimus Prime ve Megatron hem dünyalarını hem de insanlarını kurtarmak istemişti.

Megatron’un, Autobotları yeniden biçimlendirebilen Allspark’ı kullanarak Decepticonları kurtarmak için umutsuz önlemler alması üzerine hikaye, Transformers: War for Cybertron Earthrise‘da devam eder. Earthrise, aralık ayında Netflix’te yayımlanmıştı ve Autobotların Cybertron’u hem gezegenlerinde hem de Ark’ta kurtarma mücadelesini anlatıyordu.

Kısa bir süre önce yayımlanan Kingdom fragmanına göre Autobotlar, Beast Wars: Transformers karakterleri resmi olarak ilk kez çıktıklarında şaşırtıcı bir yeni müttefik bulacaklar.

Transformers: War for Cybertron Kingdom

Cybertron for War üçlemesinin son bölümü olan Transformers: War for Cybertron Kingdom, 29 Temmuz tarihinde Netflix’te yayımlanacak. Paylaşılan fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Downton Abbey 2

Downton Abbey 2 filmi 2022 yılına ertelendi

Sonraki
Netflix
mm

Netflix korku filmi önerileri