WandaVision pilot bölümü senaryosu yayımlandı

WandaVision

WandaVision’un pilot bölümünün senaryosu çevrimiçi olarak yayımlandı. Emmy Ödülleri sezonu yaklaşırken Disney+ platformu, dizi için tüm engelleri ortadan kaldırmaya çalışıyor. Her ne kadar dizinin bir devam sezonu olmayacağını bilsek de Wanda Maximoff’un hikayesini, Elizabeth’in gözünden izlemek izleyiciler için büyük bir keyifti.

Elizabeth Olsen, Avengers için önemli ve favori bir isim haline gelmeye başladı. Elizabeth’in diğer Disney+ dizilerinde görüleceği teorisi, izleyicileri heyecanlandırıyor. Gerçekleştirilen ilk galada Elizabeth Olsen, Wanda karakterinin yolculuğunu nasıl etkilediğini anlatmıştı. Dizide Wanda, artık daha çok karakteristik özellik kazanmış gibiydi.

WandaVision

Elizabeth OIsen’ın, Wanda karakteri hakkında söyledikleri

Ben, her zaman Wanda’nın Avengers yapbozunda hangi parça olduğuna odaklanacağım ve hikayemiz doğrultusunda hizmet edeceğim. Bu, ben ve Wanda için tamamen yeni açılan türden bir kapı. Sanki bir şeye sahibim ve onu her pozisyona sokabilirmişim gibi hissediyorum. Wanda için, her zaman bir şeyler denemek ve sürprizlerle karşılaşmak çok eğlenceli. Şimdi, Wanda’ya daha çok uyum sağlayabilirim gibi hissediyorum. Bilmiyorum, beni yeniden heyecanlandıran bir şey var. Bir aktör olarak aynı karakteri oynamak, öyle bir hediye ki.

WandaVision pilot bölümü senaryosu

Total
0
Shares
Önceki
Sex Education 3. sezon

Sex Education 3. sezon ne zaman çıkacak?

Sonraki
John Wick 4

John Wick 4 çekimleri başladı