anime

Violet Evergarden the Movie’den bir kesit yayımlandı

Sevilen anime Violet Evergarden’ın geçtiğimiz günlerde vizyona giren filminden spoiler içeren bir fragman yayımlandı. Violet Evergarden animesinin en yeni filmi “Violet Evergarden the Movie” 18 Eylül 2020 tarihinde Japonya’da vizyona girdi.

Kyoto Animation’ın anime filmi “Violet Evergarden the Movie”nin yeni fragmanı, filmin 18 Eylül’de Japon tiyatrolarında gösterime girdiği ilk haftasında ne kadar popüler olduğunu kutlamak amacıyla yayımlandı. Spoiler dolu fragman izleyicilere, filmin doruk noktasını gösteriyor.

anime

Taichi Ishidate tarafından yönetilen anime filmi, 390.000’den fazla izleyiciye bilet satışı ile Tenet’in ardından Japon gişelerinde 2 numarada başlayarak açıldı.

Filmin yayımlanmasından bu yana sadece ilk 10 günde Violet Evergarden the Movie, 566.000 bilet satışıyla 810 milyon yen (7.6 milyon ABD Doları) hasılat yaptı. Bu, önceki film, Eternity and Auto Memory Doll’un toplam gişe hasılatından şimdiden sadece 20 milyon yen (189.800 ABD Doları) uzakta.

Seri tasarımcısı ve animasyon yönetmeni Akiko Takase tarafından yeniden çizilen kapak görseli:

anime

En yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz dakikalarda yayımlanan ve filmden spoiler içeren karelere sahip olan fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Menajerimi Ara
Menajerimi Ara 34. bölüm fragmanı yayımlandı