Undone 2. sezon ne zaman?

Undone 2. sezon

Kısa süre içerisinde büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Undone, 2. sezonu ile yeniden izleyici karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Pek, Undone 2. sezon ne zaman?

Undone 2. sezon

İlk sezonu 13 Eylül 2019 tarihinde yayımlanan Undone, Amazon Prime’ın ilk animasyon dizisi olma özelliğini taşıyor. İşlediği konu, alanında yeni oluşu ve devam ettirilebilir sonu ile diziye ilk sezonun yayımlanmasından kısa bir süre sonra 2. sezon izni çıkmıştı. Pandemi nedeniyle dizinin çekimlerinde aksaklıklar olduğu açıklandıktan sonra, Undone 2. sezonun tahmini olarak 2022 yılında izleyicileri ile buluşacağı tahmin ediliyor.

Undone nasıl oluşturuldu?

Rotoscoping tekniği ile oluşturulan dizide ilk olarak gerçek oyuncular, gerçek mekanlarda dizi çekimlerini gerçekleştirdi. Dizinin bu kısmında Rosa Salazar, Bob Odenkirk gibi oyuncular yer aldı. Daha sonrasında çekilen sahneler animasyon haline getirildi ve izleyiciye sunuldu.

Undone konusu

Undone

Alma, 28 yaşında genç bir kadındır. Hayatının monotonluğundan ve sıkıcılığından şikayet eden Alma, bir gün trafik kazası geçirir. Bu kazadan sonra küçük yaşlarda kaybettiği babasını görmeye ve onunla iletişim kurmaya başlar. Gerçeklik algısını kaybeden Alma zamanda yolculuk yapmaya ve bulunduğu mekanı zihin gücüyle değiştirebilmeye başlar. Olaylar Alma’yı farklı noktalara sürükleyecek olsa da ailesi Alma’nın yanında olmayı her zaman sürdürür.

Total
0
Shares
Önceki
La Casa De Papel

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman?

Sonraki
Geçen Yaz

Yeni Netflix filmi Geçen Yaz ne zaman çıkacak?