Uncle Frank fragmanı yayımlandı

uncle frank

Amazon Prime Video üzerinden izleyici ile buluşacak olan ve 2020 Sundance Film Festivali’nde prömiyer yapan “Uncle Frank” filmin fragmanı, geçtiğimiz gün Amazon Prime Video’nun resmi YouTube Kanalı üzerinden yayımlandı.

“American Beauty” filmi ile Oscar ödülü kazanan, “Six Feet Under” ve “True Blood” gibi dizilerin senaristliğini üstlenen Alan Ball, bu filmin de hem senaryosunu kaleme alıyor hem de yönetmenliğini üstleniyor.

Filmin başrollerinde ise Stephen King uyarlaması “It” filminde yer alan ve Netflix’in iptal ettiği “I Am Not Okay With This” dizisinde başrol olan Sophia Lilis, “A Beautiful Mind” ve “A Knight’s Tale” gibi yapımlarda bulunmuş Paul Bettany yer alıyor. Aynı zamanda kadroda; “Six Feet Under”da Alan Ball ile birlikte çalışan Peter Macdissi ile beraber Steve Zahn, Judy Greer, Margo Martindale gibi isimler de yer alıyor.

uncle frank

“Uncle Frank” konusu

1973 yılında geçen film, eşcinsel bir New York Üniversitesi profesörünün genç yeğeni ile birlikte bir aile cenazesi için memleketlerine yolculuk etmesini konu alıyor. Çevresine açıkladıktan sonra babasıyla ilişkisi bozulan Frank, her şeye rağmen aile cenazesine gitmeye karar veriyor. Frank’in sevgilisi Walid’in bu yolculuğa katılması ise olayların seyrini değiştiriyor.

26 Kasım 2020 tarihinde Amazon Prime Video üzerinden izleyici ile buluşacak filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Kırmızı Oda
mm

Kırmızı Oda 8. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Truth Be Told
mm

Truth Be Told 2. sezon başrolü duyuruldu