Titans 3. sezonun yeni fragmanı yayımlandı

titans 3. sezon

Titans’ın üçüncü sezonunun yayımlanmasına oldukça az bir süre kaldı. Hbo Max tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin 3. sezonu için bekleyiş sürerken yeni bir fragman daha yayımlandı. Oldukça fazla heyecan yaratan fragmanı, sizler için inceledik.

Titans 3. sezonda neler olacak?

Şah gizlice gölgelerden hareket ederken, piyonlar yıkımın içine yollanır. Bu yalnızca açılış hareketidir.

Jonathan Crane (Scarerow)

Yeni sezonun hikayesi oldukça tempolu gözüküyor. Yeni sezona ait ilk fragmanda hikayeye dair ufak bilgiler edinmiştik. İkinci fragmanla beraber hikayenin daha derinini görüyoruz. Fragman Dick’in Bruce hakkında konuşmasıyla başlıyor. Dick, Bruce’un kendi üstünde yaptığı eğitimi başkalarına yapmasını istemiyor. Konuştuğu kişi ise Bruce’u bir psikopat olarak nitelendiriyor. Konuşmanın hemen ardından Jason’u görmemiz bize Dick’in, Jason için endişelendiği sinyallerini veriyor.

Dizinin bir önceki fragmanından yola çıkarak, bu hikayenin Jason’un Red Hood olduğu ve Joker tarafından öldürüldüğü çizgi romandan uyarlandığı tahminini yürütmüştük. Jason’ı tam olarak Joker’e layık bir mekanda görmemiz bu fikri güçlendiriyor.

barbara gordon comp
Barbara Gordon

Bruce Dick ile yüzleştiği sahnede, ona ” Benden bu kadar. Daha iyi bir Batman ol.” ifadelerini kullanıyor ve ilerideki sahnelerde Batman’in gittiğini görüyoruz. Hemen ardındaki sahnede, Barbara Gordon karakterinin hikayeye eklendiğini görüyoruz. Barbara tekerlekli sandalyesiyle önümüze çıkıyor. Barbara, Joker’in onu sakat bırakması sonucu Batgirl hayatına veda etmiş ama yine de sandalyesinden koordinasyon ve organizasyon işlerinde olmaya devam etmişti. Bu sezonda nasıl bir hikayesi olacağına dair şuan net bir şey söyleyemesek de Barbara’yı Gotham Polis Departmanı’nda çalışırken ve Dick’e yardım ederken izliyoruz.

Red Hood’u ilk gördüğümüz sahnede “Batman gitti. Gotham artık benim.” ifadelerini kullanıyor. Red Hood ve Nightwing‘in dövüştüğü sahneyi izliyoruz. Aynı zamanda Red Hood’a ait birçok aksiyon sahnesi izliyoruz. Scarecrow karakteri de hikayeye dahil oluyor. Dick, akıl danışmak adına ondan yardım alıyor.

Her bir karakteri aksiyon dolu sahnelerin içinde görüyoruz. Starfire’ın hala zihniyle alakalı sorunları olduğunu, Dove ve Hawk’ın yeniden bir araya geldiğini görüyoruz. Raven’ı çok kısa bir sahnede yeni kostümüyle görüyoruz.

Fragmanda daha birçok sahne ve ayrıntı bulunuyor. Yine de akıllarda farklı sorular ve eleştiriler dönmeye devam ediyor. Bakalım tüm bunlar için 13 bölüm bizlere yeterli olacak mı?

Titans 3. sezon ne zaman?

Titans‘ın 3. sezonu Hbo Max üzerinden 12 Ağustos tarihinde yayımlanmaya başlanacak.

3. sezonun yeni fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
ghostbbuster 1920x1080

Ghostbusters: Afterlife’tan yeni fragman yayımlandı

Sonraki
Netflix Agustos Takvimi Yayinlandi

Netflix’in Ağustos takvimi yayımlandı