Titans 3. sezonda neler olacak?

Titans 3. sezon

Titans‘ın ilk sezonu 2018 yılında ve ikinci sezonu 2019 yılında yayımlanmıştı. Dizinin üçüncü sezonu ise iki yıllık bir aranın ardından 2021 Ağustos ayında yayımlanacak. HBO Max yapımı dizi; Akiva Goldsman, Geoff Johns ve Greg Berlanti tarafından yaratılan Teen Titans çizgi romanından uyarlamadır.

Titans

Geçtiğimiz sezonlarda olanlar

Titans dizisinin geçtiğimiz sezonlarında, özel güçlere sahip bir grup gencin yollarının Dick Grayson ile kesişmesi sonucu gelişen olayları izlemiştik. Raven, Dick’i bulduktan sonra bir takım halinde hareket etmişlerdi. Starfire ise hafızasını kaybetmiş bir şekilde ekibe dahil olmuştu. Beast Boy ve Jason Todd’dan sonra Rose Wilson da ekibe katılmıştı. Rose’un niyetine şüpheyle yaklaşılmıştı.

İkinci sezonda ise Conner hikayeye dahil olmuştu. Dick’e yardım eden Hawkman ve Hawkwoman karakterlerini ve Donna Troy’u da görmüştük. Son olarak bir ekip olmalarını, sorunlarını, gelişimlerini ve Deathstroke ve Trigon’la olan mücadelelerini izlemiştik.

Karakter gelişimleri

  • Dick bir yandan takım ile uğraşırken bir yandan kendi düşünceleriyle uğraşmıştı. Batman ile arasında olan çıkmazın içinde yürürken, Nightwing karakterine gelişim göstermişti.
  • Starfire’ın hafızası geri geldikten sonra, görevi ve arkadaşları arasında seçim yapması gerekmişti. Raven’ın dünyanın sonunu getireceğini söyleyen kendi halkının emirleri karşısında büyük bir seçim yapmıştı.
  • Raven, güçlerinden korkmayıp kontrol etmeyi başardığında Trigon’u yenmişti.
  • Beast Boy ekibin birleşeceğine dair umutlarını yitirmemiş ve ekip evini terk etmemişti.
  • Jason Todd bize Red Hood olacağının ilk sinyallerini verirken, ekip dağıldığında Rose ile bir hayat kurmuştu.
  • Rose, Jason ile sürdüğü hayatın yanı sıra hala babası Deathstroke ile ilişkisini kesmemişti.
Titans Red Hood

Titans 3. sezonda bizi bekleyenler

Yeni sezonun fragmanından yola çıkarsak, dizinin uyarlandığı çizgi romanın Joker’in Jason’ı öldürdüğü çizgi roman olduğu çok net. Bu da demek oluyor ki nihayet Joker karakterini dizide görebileceğiz. Aynı zamanda bu, Jason Todd’un Red Hood olacağını da doğrular nitelikte.

Total
0
Shares
Önceki
Titans 3. sezon

Titans 3. sezon ne zaman?

Sonraki
Bojack Horseman

Bojack Horseman 7. sezon gelecek mi?