Titans 3. sezon ne zaman?

Titans 3. sezon

İlk sezonu 2018, ikinci sezonu 2019 yılında yayımlanan Titans dizisinin üçüncü sezonu, iki yıllık bir aradan sonra bu yıl ağustos ayında yayımlanacak. HBO Max yapımı dizi; Akiva Goldsman, Geoff Johns ve Greg Berlanti tarafından yaratılan DC çizgi romanı Teen Titans’tan uyarlamadır.

Titans 3. sezon

Titans 3. sezon yayın tarihi

Dizinin üçüncü sezonunun ilk üç bölümü 12 Ağustos Perşembe günü prömiyer yayınını yaptıktan sonra 21 Ekim’e kadar her perşembe günü yayımlanmaya devam edecek. Dizi, HBO Max üzerinden yayımlanacak. Fakat diğer iki sezonunda olduğu gibi, Netflix’e de gelebilir.

3. sezonda bizleri neler bekliyor?

Geçtiğimiz sezonlarda her karakterin gelişimlerini seyretmiştik. Ekibin kendi içindeki sorunların yanı sıra karakter hikayelerinin işlenmesi ise diziyi canlı kılmıştı. Baş kötü karakterlerden Trigon ve Slade ile olan mücadelerini görmüştük. İkinci sezonda düşürülen tempo, üçüncü sezonda fazlasıyla geri gelecek gibi görünüyor.

Yeni sezonun fragmanından yola çıkarak dizinin uyarlandığı çizgi romanın Joker’in, Jason’ı öldürdüğü çizgi roman olduğunu söyleyebiliriz. Yani Joker karakterini göreceğiz. Bu aynı zamanda Jason Todd‘un Red Hood olacağını doğruluyor.

Titans üçüncü sezonun fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Jurassic World 3: Dominian
mm

Jurassic World 3: Dominon filminden kısa bir tanıtım yayımlandı

Sonraki
Titans 3. sezon

Titans 3. sezonda neler olacak?