Altın Palmiye ödüllü Titane Mubi’ye geliyor

Titane

Titane filmi yakında Mubi platformuna geliyor. Film bu yıl düzenlenen 74. Cannes Film Festivali‘nde Altın Palmiye ödülünü kazanmıştı. Filmin yönetmeni Julia Ducournau, uzun bir aradan sonra Altın Palmiye kazanan ikinci kadın sinemacı olmuştu.

Titane konusu

Özel müfettişler havaalanında yüzü morarmış bir adam bulur. Adam, kendisinin on yıl önce kaybolan Adrien Legrand olduğunu iddia eder. Bunun üzerine Adrien’ın babası Vincent, genç adamı evine götürür. Aynı zamanda daha gençken kötü bir araba kazası geçiren Alexia’nın yolu da bu ikiliyle kesişir. Bu süreçte bir dizi korkunç cinayetler, bölgeyi etkisi altına alır. Adrien, Vincent ve Alexia hayatlarının garip bir şekilde birleştiğini fark eder.

Titane

Filmin kadrosu

Dram, gerilim türündeki filmin yönetmen ve senaristlik koltuğunda Julia Ducournau bulunuyor. Oyuncu kadrosunda ise Agatha Raussele, Vincent Lindon, Garance Marillier, Dominique Frot, Mehdi Rahim- Silvoli, Anais Fabre, Nathalie Boyer isimleri bulunuyor.

Titane gösterim tarihi

Mubi Türkiye’nin resmi İnstagram hesabının paylaşımına göre, henüz net bir tarih belirtilmemiş film çok yakında Mubi platformunda yerini alacak.

Filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
netflix

Netflix’e bu hafta eklenecek yapımlar