Timothée Chalamet

Timothée Chalamet başrollü Wonka filmi ne zaman çıkacak?

Bilindiği üzere Warner Bors., geçtiğimiz dönemde yeni bir Willy Wonka filmi yapacağını açıklamıştı ve Charlie’nin Çikolata Fabrikası hayranlarını sevindirmişti. Bugün ise filmin çıkış tarihi resmi olarak duyuruldu.

Bilindiği üzere Warner Bros., bir süre önce Call Me by Your Name filmi ile adını büyük kitlelere duyuran ve bu yıl içerisinde Dune filmi ile karşımıza çıkan Timothée Chalamet‘in yeni Wonka olacağını duyurdu. Yapılan bu büyük duyurunun ardından ise filmin ne zaman çıkacağı seyirciler tarafından merak konusu haline geldi.

Timothée Chalamet

Timothée Chalamet’li Wonka filmi ne zaman çıkacak?

Çok sevilen Wonka karakterinin geçmişini ve dünyanın en ünlü çikolata fabrikasını açmadan önceki maceralarına odaklanacak olan yeni filmin çıkış tarihi olarak 17 Mart 2023 tarihi takvimlerde işaretlendi.

Filmin yönetmen koltuğunda Paul King oturacak ve Simon Farnaby ile birlikte yazdığı senaryodan yönetecek. Yapımcılığını ise dünyanın en ünlü film serilerinden olan Harry Potter‘ın yapımcısı David Heyman yapacak.

Film ile ilgili yeni gelişmelerin önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor. Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.