The Witches fragmanı yayımlandı

the witches

Ronald Dahl’ın “The Witches” adlı romanından uyarlanan bir film, 1990 yılında çekilmişti. Aynı adlı 2. uzun metrajlı uyarlama ise 2020 yılında izleyiciye sunulacak. Başrolünde Anne Hathaway’in bulunduğu film, Warner Bros. tarafından HBO Max‘te yayımlanacak.

Filmin ilk olarak sinemalarda yayımlanması planlanmıştı ancak pandemi nedeni ile 21 Ekim 2020 tarihinde HBO Max üzerinden izleyici ile buluşacak. 28 Ekim 2020 tarihinde ise uluslararası platformlarda ve sinema salonlarında yayımlanacak.

the witches

“The Witches” konusu

Film, dünyadaki tüm küçük çocukları fareye dönüştürmek için plan yapan bir genci odak noktasına alacak. Fareye dönüştürme planları yapan genç, çocuklardan nefret eden gizli bir cadı topluluğu ile karşılaşacak bu sırada. Bu gencin maceralarını anlatan film, yeni bir Cadılar Bayramı klasiği olurken cesaret, takım çalışması, beklenmedik kahramanlar gibi konulara da değinecek.

Bu versiyonda Anne Hathaway belli belirsiz bir Almanca konuşuyor. Hathaway, aksan ve biraz Joker makyajıyla Grand High Witch’i canlandırırken yardımcı rollerde ise Octavia Spencer ve Stanley Tucci bulunuyor.

Filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
iyi günde kötü günde

İyi Günde Kötü Günde 5. bölüm fragmanı

Sonraki
raised by wolves

Aaron Guzikowski, Raised by Wolves hakkında konuştu