The Witcher 2. sezon ne zaman?

the witcher 2. sezon

The Witcher dizisinin ilk sezonu 20 Aralık 2019 tarihinde izleyiciyle buluşmuştu. Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı kitap serisine dayanan dizi, yayımlandığı zaman büyük bir yankı uyandırmış ve hem kendi kitlesi hem yeni kitle tarafından sevilmişti. 2. sezon için hazırlıkları tamamlayan yapım ekibi dizinin yayım tarihini açıkladı. Peki, The Witcher 2. sezon ne zaman?

The Witcher 2. sezon ne zaman yayımlanıyor?

Henry Cavill’in yaşadığı sakatlık ve sinema dünyasına büyük bir etki yapan pandemiden sonra nihayet 2. sezon izleyiciyle buluşacak. Dizinin ilk sezonunda olduğu gibi 2. sezonu da Netflix platformunda yerini alacak. Dizinin 2. sezonunun tarihi ise 17 Aralık 2021 olacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan ve Joey Batey gibi isimleri görüyoruz.

The Witcher 1

The Witcher konusu

Fantastik bir dünyada yaşanan bir dizi olaylar zinciri vardır. Bu fantastik dünyada farklı türden canlılar birbirleriyle savaşa tutuşurlar. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt’ın kaderi, güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensesle kesişir. Gün geçtikçe daha dengesiz hale gelen bu dünyada bu üç kişi, yollarını bulmaya çalışır.

The Witcher fragmanı

Fragman Cirilla’nın Geralt ile olan ” Yani ben senin kaderin miyim?, Sen bundan fazlasısın Cirilla” konuşmasıyla başlıyor. Geralt değişen dünyada Cirilla’yı güvende tutmaya çalışıyor. Prenses Cirilla’nın sanılandan daha fazlası olduğu söyleniyor. Fragmanın genelinde Geralt ve Cirilla’yı görüyoruz. Yeniffer’ı ise fragmanın sonuna doğru bitkin ve yaralı bir şekilde gözlerini açarken görüyoruz. Fragmandaki havada oldukça gerilim ve heyecan bulunuyor.

Dizinin 2.sezon fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Red Notice

Red Notice ne zaman yayımlanacak?

Sonraki
The Last of Us

The Last of Us 10 bölümden oluşacak