The Witcher 2. sezonundan ilk kısa fragman yayımlandı

mm
The Witcher

Oyun ve fantastik edebiyat dünyasının popüler isimlerinden olan The Witcher’ın dizi uyarlaması, geçtiğimiz yıl Netflix’te yayımlanmış ve büyük bir kitleye ulaşmıştı. Dizinin 2. sezonu için heyecanlı bekleyiş sürerken geçtiğimiz haftalarda çekimlerin tamamlandığını öğrenmiştik. Bu kez ise Netflix, dizinin 2. sezonundan ilk tanıtım videosunu yayımladı.

The Witcher

The Witcher 2. sezonu ne zaman çıkacak?

Dizi, daha ilk sezonu yayımlanmadan önce 2. sezon onayını almıştı. Yeni sezonun 2021 yılının son aylarından izleyici ile buluşması beklenirken kesin bir tarih hâlâ bulunmamakta.

The Witcher konusu

Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bu dünyada yaşamaya çalışmaktadır ancak kader, onun güçlü bir büyücüyle ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensesle yollarının kesişmesini sağlar. Bu saatten sonra üçü birlikte gitgide daha dengesiz bir hâle gelen bu dünyada yollarını bulmaya çalışacaklardır.

Yayımlanan kısa fragman videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
lupin
mm

Lupin 3. sezon ne zaman?

Sonraki
Sexify
mm

Sexify 2. sezon olacak mı?