The Undoing yayımlandı

mm
The Undoing

Jean Hanff Korelitz’in 2014 yılında yayımlanan romanından uyarlanan mini HBO dizisi “The Undoing“, beIN CONNECT’te yayımlandı. Yönetmen koltuğunda Susanne Bier oturan dizinin senaryosu ise David E. Kelley tarafından kaleme alınıyor.

The Undoing

The Undoing konusu

Grace (Kidman) ve Jonathan Fraser (Hugh Grant), kendileri için istedikleri tek hayatı yaşıyorlardır. Bir gecede hayatlarında büyük bir uçurum açılır: şiddetli bir ölüm gerçekleşir ve korkunç gerçekler ortaya çıkar. Grace, bir hayatı dağıtmalı ve çocuğu (Noah Jupe) ile ailesi için başka bir hayat yaratmalıdır.

Geçtiğimiz saatlerde izleyici ile buluşan dizinin başrollerinde; “Big Little Lies”, “Eyes Wide Shut”, “Moulin Rouge” ve “Bombshell” gibi yapımlarda bulunmuş Nicole Kidman; “Four Weddings and a Funeral”, “Love Actually” ve “Two Weeks Notice” yapımlarında boy göstermiş Hugh Grant; “Wonder” ve “A Quiet Place” yapımlarında yer almış çocuk oyuncu Noah Jupe; “The Hunger Games” ve “The Leisure Seeker” gibi yapımlarda yer almış Donald Sutherland bulunuyor.

Aynı zamanda kadroda; Édgar Ramírez, Lily Rabe, Matilda De Angelis, Noma Dumezweni, Ismael Cruz Córdova gibi isimler de yer almakta.

Dizinin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
saygı

Saygı 2. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Holidate 2

Holidate yayımlandı