Yeni ”The Suicide Squad 2” filminin posteri ve erken ön izleme tarihi açıklandı

the suicide squad

James Gunn , The Suicide Squad filmi için ağızları açık bırakan yeni bir poster yayınladı ve yaklaşmakta olan filmin erken bir ön gösterim tarihi olacağını açıkladı. Peki, bir süper kahraman filmi olan The Suicide Squad’ın ilk gösterimi ne zaman?

the suicide squad

The Suicide Squad 2 ne zaman yayımlanacak?

Filmin bazı fanlarının gösterimi bir gün önceden deneyimleyebileceğini duyuran Gunn, The Suicide Squad 2’yi, 5 Ağustos tarihinde yayımlayacağını belirtti. Yayınlanan posterde bu ön gösterim belirtilmese de James tarafından paylaşılan tweet bunu duyurmaya yetti. Filmin yönetmeni James Gunn tarafından yayımlanan poster aşağıda görebilirsiniz.

The Suicide Squad filminde Davis’e ek olarak Margot Robbie (Harley Quinn), Joel Kinnaman (Rick Flag) ve Jai Courtney (Kaptan Boomerang) gini oyuncular da yer alacak. Ayrıca filmin yeni serinin oyuncuları olarak Idris Elba, Peter Capaldi, David Dastmalchian, Daniela Melchior, Michael Rooker, Alice Braga, Sean Gunn gibi isimleri de göreceğiz.

The Suicide Squad konusu

Film hapishaneden kurtulmak için bir görevi yerine getirmeye çalışan kötü kahramanları ele alıyor. Bu bir grup insan, devletin emriyle silahlarla donatılarak güçlü bir ekip haline getirilir ve gizemli bir suç örgütünü yakalama görevi verilir.

Total
0
Shares
Önceki
To Olivia

To Olivia (2021) inceleme