The Suicide Squad 2 sinemalarda

The Suicide Squad 2 sinemalarda

James Gunn tarafından yönetmenliği üstlenilen The Suicide Squad 2 filminin geri sayımının sonuna geldik. İlk olarak 2016 yılında yayımlanan film eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Bunun üzerine Warner Bros David Ayer ile yollarını ayırıp James Gunn ile çalışmaya başlamıştı. Film aynı ismin ikincisi olarak çıksa da tam olarak devam filmi niteliği taşımıyor.

The Suicide Squad 2 konusu ve kadrosu

Filmde, devlet emriyle silahlandırılan ve bir araya getirilen bir grup süper kötü kahramanın hikayesine odaklanılıyor. Hapishaneden çıkmaları karşılığında devlet tarafından verilen görevleri yapmaları gerekiyor. Görevler esnasında ise çiplerle kontrol altında tutuluyorlar.

The Suicide Squad 2 scaled

Filmin oyuncu kadrosunda öncesinden tanıdığımız Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jai Courtney bulunuyor. Kadroya yeni eklenen isimlerde ise başta İdris Elba olmak üzere John Cena, Nathan Fillion, David Dasmalchian, Taiki Waiti, Pete Davidson, Jennifer Holland, Daniela Melchior, Sean Gun isimleri bulunuyor. Yönetmen koltuğunda ise Marvel Studios’tan tanıdığımız James Gunn yer alıyor.

The Suicide Squad 2 gösterim tarihi

Film, 30 Temmuz‘dan itibaren sinemalarda gösterimde olacak. Yarından itibaren sinemalarda olacak filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Netflix Agustos Takvimi Yayinlandi

Netflix’in Ağustos takvimi yayımlandı