The Seven Deadly Sins 4. sezonu 6 Ağustos’ta Netflix’te

The Seven Deadly Sins

The Seven Deadly Sins’in yeni sezonu çok yakında!

Bugün yapılan duyuruya göre Netflix, The Seven Deadly Sins animesinin 4. sezonu olan The Seven Deadly Sins: Imperial Wrath of The Gods (Nanatsu no Taizai: Kamigami no Gekirin)’i 6 Ağustos’ta yayımlayacak.

The Seven Deadly Sins: Grand Cross | Nanatsu no Taizai Wiki | Fandom

Konusu

Liones Krallığı kutsal şövalyeler tarafından korunmaktadır. Birçok kişinin saygı duyduğu kutsal şövalyeler söylenenlere göre kendi içlerinden bir grup şövalye tarafından ihanete uğramış ve birçoğu “Yedi Ölümcül Günah” (Nanatsu no Taizai) olarak adlandırılan bu grup tarafından katledilmiştir. Bu olayın üstünden 10 yıl geçer ve bu grubun üyelerinin akıbeti ile ilgili birçok söylenti vardır. Bu sırada da Kral hastalanır ve Kutsal Şövalyeler ülkeyi zalimce yönetmeye başlamıştır. Kralın kızı olan Elizabeth ise krallığı geri alabilmek için 7 Ölümcül Günah’ı bulmaya çıkarak her yerde onları arayacaktır.

Ünlü anime serisi ilk kez 2014-2015 yılları arasında 24 bölümüyle prömiyer yapmıştı. İyi çıkış yapan serinin ikinci sezonu olarak yayımlanmamış olsa da öyle bilinen 4 bölümlük özel bir The Seven Deadly Sins -Signs of Holy War-  adında sezon yapıldı ve Ağustos 2016’da yayımlandı. Netflix’e de Şubat 2017’de geldi.

The Seven Deadly Sins

Yavaşça hayran kitlesi artmaya başlayan seri, üçüncü olarak da The Seven Deadly Sins: Revival of The Commandments (Yedi Ölümcül Günah: Emirlerin Uyanışı) adında bir sezonla Ocak 2018’de prömiyer yaptı ve Netflix bu sezonu Ekim 2018’de yayımladı.

Bu sezonların ardından da en son The Seven Deadly Sins the Movie: Prisoners of the Sky isminde bir anime filmi çıkarıldı. Şimdi ise çok yakın zamanda bu seriye bir sezon daha eklenecek. Netflix’in yaptığı açıklamaya göre The Seven Deadly Sins: Imperial Wrath of The Gods adıyla çıkacak 4. sezon, 6 Ağustos’ta Netflix’te olacak.

Seri ile ilgili gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Lucifer
mm

Lucifer 6. sezon hikayesi finale yakışır olacak!

Sonraki
mulan

Mulan’ın vizyon tarihi süresiz bir şekilde ertelendi