The Old Guard oyuncu kadrosu

mm
The Old Guard

The Old Guard nedir?

The Old Guard, esrarengiz bir kadının liderlik ettiği bir grup paralı askerin hikâyesini konu edinen ve Greg Rucka’nın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan bir Netflix filmidir. Bu paralı asker grubunu diğerlerinden ayıran özelliği ise asırlardır yaşayan ölümsüzlerden oluşmasıdır. Grup üyeleri için sonsuz hayatın heyecanı gitgide azalırken, daha önce tanımadıkları bir ölümsüzün ortaya çıkması ve bir grup bilim adamı tarafından deney amacıyla yakalanma ve denenme tehlikesi altında olduklarını fark etmeleri bu paralı asker grubunu beklemedikleri bir maceraya sürükler.

The Old Guard oyuncu kadrosu

Charlize Theron // Andy

The Old Guard

Charlize Theron, filmde Andy adındaki eski bir ölümsüz ve öldürülemeyen bir paralı asker ekibine öncülük eden bir lider rolünde bulunuyor. Theron, Mad Max: Fury Road filminde canlandırdığı Furiosa karakteri ile herkes tarafından tanınıyor.

Kiki Layne // Nil Freeman

The Old Guard

Kiki Layne filmde, güçlerini ve ölümsüzlerden biri olduğunu yakın zamanda keşfeden, ayrıca uzun zaman sonra Andy’nin takımına eklenen yeni bir kişi olan, genç asker Nile Freeman rolüne hayat veriyor.

Matthias Schoenaerts // Booker

The Old Guard

Loft filmindeki Filip Trauner karakteri ile adını duyurmuş Schoenaerts, Napolyon Savaşları sırasında ölümsüz olduğunu keşfeden ve Andy’nin takımında bulunan Booker karakterini canlandırıyor.

Luca Marinelli // Nicky

The Old Guard

Luca Marinelli filmde, Andy’nin takımının bir üyesi ve eşcinsel bir karakter olan Nicky rolü ile karşımıza çıkıyor.

Chiwetel Ejiofor // Copley

The Old Guard

Chiwetel Ejiofor, Andy’nin liderliğindeki takımın ölümsüz bir üyesi olmamasına rağmen, takımın görevlerini koordine ederek yardım eden ve eski bir CIA ajanı olan Copley karakterini canlandırıyor. Chiwetel Ejiofor, Doctor Strange, Rüzgarı Dinleyen Çocuk, Aslan Kral ve 2012 gibi önemli filmler ile biliniyor.

Marwan Kenzari // Joe

The Old Guard

Kenzari filmde, tarihi Birinci Haçlı Seferi’ne kadar uzanan ve Andy’nin takımının eski bir üyesi ve eşcinsel bir karakter olan Joe rolü ile karşımıza çıkıyor.  2019 yılında çıkan Aladdin, Tom Cruise’nin başrolü olduğu The Mummy filmi ve 7. Hayat gibi birçok önemli projede yer alması ile tanınıyor.

Harry Melling // Merrick

Harry Melling: I'm proud of doing my own stunts in The Old Guard ...

Melling, Andy liderliğindeki takımın ölümsüzlüğünün sırrını ortaya çıkarmaya yönelik gizemli bir figür olan Merrick’i canlandırıyor. Melling, Harry Potter filmlerinde Harry’nin kuzeni Dudley Dursley olarak oynamasıyla da tanınıyor.

Umarız Netflix’in yeni aksiyon filmi The Old Guard’ı severiz. Aşağıdan fragmana ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
tesla

Ethan Hawke’lı Tesla filminden ilk fragman!

Sonraki
Punisher
mm

Punisher geri dönüyor: Bilinen tüm detaylar