The Old Guard 2 çekimleri 2022 yılında başlıyor

The Old Guard 2

Charlize Theron‘un başrolünde olduğu, ilk filmi 2020 yılında yayımlanan The Old Guard serisinin devam filmi hazırlıkları son sürat devam ediyor. Peki, The Old Guard 2 ne zaman yayımlanacak? Gelin, hep birlikte bakalım.

The Old Guard 2

The Old Guard 2 senaryosu tamamlandı

The Old Guard, yayımlandığı andan itibaren Netflix‘in gözde filmlerinden biri haline geldi. İlk filmin büyük ilgi görmesinin ardından Netflix, ikinci film onayını ilkinin çıkmasından çok kısa bir süre sonra vermişti. Yapım ekibinin hazırlıklarını büyük bir hızla sürdürdüğü The Old Guard 2 senaryosu geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Haberi ise filmin başrol oyuncusu Charlize Theron verdi.

The Old Guard 2 ne zaman yayımlanacak?

The Old Guard

Filmin senaryo aşaması bitse de çekim aşaması henüz başlamadı. Eğer pandemi nedeniyle herhangi bir aksaklık yaşanmazsa çekimlerine bir an önce başlanacağı bildirilen film, büyük ihtimalle 2023’ün ortalarına doğru izleyici karşısına çıkacak.

The Old Guard 2 konusu

Greg Rucka’nın çizgi romanlarından yola çıkılarak oluşturulan The Old Guard serisinin 2. filminde, ilk filmde olduğu gibi uzun yıllardır paralı askerlik yapan bir grup ölümsüz asker konu ediliyor. Ölümsüzlüğünü kaybeden bu grup, ilerleyen süreçte kendilerini büyük bir mücadelenin içerisinde buluyor. Devam filminin konusu ile ilgili yapım ekibi tarafından sunulan tüm detayları ilerleyen zamanlarda sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

The Old Guard serisinin ilk film fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Last Night In Soho

Last Night in Soho çıkış tarihi bir hafta ertelendi

Sonraki
Happy Death Day 3

Happy Death Day 3 gelecek mi?