The Monster Of Florence dizisinin başrolü belli oldu

The Monster Of Florence

Gerçek bir hayat hikayesine dayanan ve İtalyan bir seri katili konu alacak The Monster Of Florence dizisinin başrol oyuncusu belli oldu. İşte dizi ile ilgili tüm merak edilenler.

The Monster Of Florence

Dizinin başrolü kim olacak?

Gerçek bir olaydan romana, romandan da diziye çevrilecek olan dizide, oyunculuğuna hayran kalınan ve ayrıca Oscar adaylığı da bulunan Antonio Banderas‘ı izleyeceğiz. Banderas dizide Florense Canavarı’nı arayan ve The Monster Of Florence kitabının yazarı olan Mario Spezi’yi canlandıracak.

Mario Spezi, gerçekten ilginç bir karakter. Spezi, İtalyan seri katili arayan polislerden biri. Florence Canavarı’nı ararken kendisinin şüpheli konumuna düştüğünü anlatan Prezi, kitabında Florence Canavarı’nı ve bu davada neler yaşandığını da anlatmıştır. Antonio Banderas’ın bu rolü en güzel şekilde canlandıracağına eminiz.

The Monster Of Florence konusu

Avrupa tarihinin en ünlü seri katillerinden birini konu edinen dizi, Florense Canavarı’nın işlediği cinayetleri ve yakalanış öyküsünü anlatıyor. Tamamen gerçeğe dayanan bu hikaye, tüyleri diken diken eden cinsten.

Total
0
Shares
Önceki
Animasyon

Birbirinden iyi 10 animasyon dizisi

Sonraki
Aquaman 2

Aquaman 2 ne zaman çıkacak?