The Last Duel filminin ilk fragmanı yayımlandı

The Last Duel filminin ilk fragmani yayinlandi

En son 2017 yılında yönettiği All the Money in the World filmiyle sinemalarda gördüğümüz Ridley Scott, bu yıl iki filmle ekranlarda yer alacak. Yayınlanacak olan filmlerden birisi Lady Gaga’nın başrolünde yer aldığı House of Gucci olurken, ikinci film ise The Last Duel olacak.

Oyuncu kadrosunda Matt Damon, Ben Affleck, Adam Driver ve Jodie Comer gibi isimler yer alan The Last Duel’in ilk fragmanı yayınlandı. 14.yüzyılda geçen film, 15 Ekim 2021’de vizyona girecek.

Filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

The Last Duel filminin konusu

Dönem filmi olan The Last Duel, 14.yüzyılda Fransa’da yaşayan iki arkadaş arasındaki intikamı konu alıyor. Filmin iki ana karakterinden biri olan Jean de Carrouges, savaştan döndüğünde eşine tecavüz edildiğini öğrenir. Tecavüz eden kişi ise en yakın arkadaşı Jacques Le Gris’tir.

Kadının sözüne inanılmayan 14.yüzyıl Fransa’sında Jean de Carrouges, Fransa kralına adaletin sağlanması için çağrı yapar. Kralın kararına göre iki arkadaş, ölümüne düelloda savaşarak hayatta kalma mücadelesi verir. Oldukça sürükleyici bir film olan The Last Duel için şimdiden heyecanlı bekleyiş başladı.

Total
0
Shares
Önceki
Dune 1920x1080

Dune filminin yeni fragmanı yayınlandı