The Harder They Fall

The Harder They Fall oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı

Son güncelleme:

Idris Elba ve Jonathan Majors’lu The Harder They Fall filminin oyuncu kadrosuna; Regina King, Zazie Beetz, Lakeith Stanfield, Delroy Lindo, Danielle Deadwyler, Edi Gathegi ve RJ Cyler da dâhil oldu.

Idris Elba

Orijinal içeriklerine yenilerini eklemeye hızla devam eden Netflix, The Harder That Fall isimli western filmi üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz yılın sonunda, Luther dizisindeki performansıyla çok konuşulan ve sonrasında “Star Trek: Beyond”, “Pacific Rim”, “Thor”, “Beasts of No Nation” gibi filmlerde rol alan Idris Elba; “Captive State”, “White Boy Rick”, “Hostiles” filmleriyle sinemanın yükselen yıldızları arasında yer alan Jonathan Majors‘ın filmin başrolünde yer alacağını öğrenmiştik.

The Harder They Fall filminden yeni gelişmeler beklerken, kimlerin Elba ve Majors’a eşlik edeceği belli oldu. IndieWire’ın haberine göre, If Beale Street Could Talk’taki unutulmaz performansıyla Oscar kazanan Regina King; “Atlanta”, “Deadpool 2”, “High Flying Bird”, “Joker” gibi yapımlarda rol alan Zazie Beetz; Uncut Gems’te karşımıza çıkan Lakeith Stanfield; Spike Lee imzalı “Da 5 Bloods”taki performansıyla çok konuşulan Delory Lindo ile beraber Danielle Deadwyler, Edi Gathegi ve RJ Cyler da filmin kadrosuna dahil oldu.

The harder they fall

The Harder They Fall ne anlatacak?

Kadrosuyla dikkat çeken, Jay-Z’nin yapımcılığını üstlendiği bu filmde Idris Elba, ailesini öldürdüğü Nat Love tarafından intikam için kovalanan eski bir mâhkum olan Rufus Buck’ı canlandıracak. Jonathan Majors ise filmde Nat Love karakterine hayat verecek. Nat Love, Rufus’u takip etmek ve intikam almak için çetesini yeniden bir araya getirecek.

Jeymes Samuel’in yönetmen koltuğunda oturduğu yapımın 2021 yılında yayımlanması bekleniyor. Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Grace Van Dien
Grace Van Dien, Stranger Things 4. sezon kadrosuna katıldı